5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як я відростила брови і вії

РедагуватиУ обранеДрук

Я просто не можу не поділитися цим диво-методом, завдяки якому вії та брови ростуть і чорніють. Я пробувала багато коштів, а ті кошти, що продаються в магазинах дуже дорогі. Пропоную вам відкрити таємну завісу і спробувати це засіб на собі. Ви побачите, як незабаром ваші вії та брови стануть густіше і красивіше!

Обличчя дівчини - це її гордість і краса. Проте буває так, що природа не наділила чорними і красивими, густими віями і бровами. Якщо густота зайва, то можна скористатися пінцетом. А якщо густоти не вистачає? Що робити? Дам рада дуже дієвий!

Рецепт для росту брів і вій

Нам знадобитися:

- вітамін А і Е (містить "аевит" препарат в капсулах) -

- масло касторовое-

- масло міндальное-

- масло жожоба або авокадо-

- маленька ємність, бульбашка (наприклад, баночка з під ефірного масла) -

- шприц.

Спосіб приготування:

Взяти 1 капсулу Аевіт і видавити з желатинової оболонки масло в пляшечку. За допомогою шприца набрати трохи касторової олії, мигдального, жожоба або авокадо (на вибір), помістити все в пляшечку. Цю суміш масел змішати в бульбашці. Наносити за допомогою пензлика зі старої туші (попередньо вимити), на область брів і вій.

Така маска дуже хороша на ніч. Робіть такі поживні процедури для ваших вій і брів. Вони будуть дуже швидко рости, не випадати. Густі та міцні брови і вії вам гарантовані!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як я відростила брови і вії