5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Літо - час для очищення крові

РедагуватиУ обранеДрук

Літо - час для очищення крові

Про погане обміні речовин говорять тоді, коли людина або постійно погано виглядає, або часто хворіє, або має слабку енергетику. У всякому разі, так я міркував, поки лікар мені не пояснив, що в результаті збоїв в роботі органів травлення порушується рівновага необхідних хімічних речовин.

Щоб все привести норму, нам необхідно пам'ятати і про правильне харчування, і про рух, і про деякі самообмеження. З іншого боку, щоб поліпшити обмінні процеси, доводиться замислюватися про очищення організму в цілому і крові зокрема. Тому що наша кров - це головне транспортний засіб для речовин, необхідних всім внутрішнім органам. Літо - саме час оновити і поліпшити свою кров. Адже влітку повно свіжих вітамінів, є можливість пити тільки чисту воду, багато гуляти і використовувати різні трави. Влітку набагато легше, ніж взимку, день-другий поголодувати. Я обов'язково це роблю раз на тиждень, при цьому п'ю чисту перевірену воду зі свого колодязя. Також не завадить попити протягом 2 тижнів збір трав, до якого входять в рівних частинах полин, кропива, подорожник.

1 ст. л. збору треба запити 1 склянкою окропу, настояти 30 хвилин, процідити. Пити по 1/3 склянки 3 рази на день.

Добре діє на кров і подорожник.

Як тільки з'являються молоді листки подорожника, треба збирати їх кожен день подалі від житла, промивати, обсушувати і віджимати з них сік. Приймати по 2 ст. л. 3 рази на день за 20 хвилин до їжі. Курс - 1 місяць.

За моїми спостереженнями, добре чергувати ці зілля: два тижні пити збір трав, два тижні пити сік подорожника.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Літо - час для очищення крові