5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Грицики від кровотеч

РедагуватиУ обранеДрук

Грицики від кровотеч

З червня і до самих заморозків цвіте моя рятівниця - грицики. Уже не раз вона мене виручала, і я стала самостійно заготовляти трохи цієї лікарської трави, щоб був запас в будинку. Більшість жінок, думаю, знають, що грицики допомагає впоратися з рясними кровотечами, які часом трапляються. У мене після пологів був важкий період відновлення, а допоміг настій грициків.

Треба залити склянкою окропу 1 ст. л. сухої трави з квіточками, настояти півгодини, процідити і приймати по 1 ст. л. 3-4 рази на день за 20 хвилин до їжі.

Але точно так само можна впоратися практично з будь-яким іншим кровотечею - кишковим, наприклад. Рослина допомагає навіть при виразці шлунка. Я сама від такої хвороби не лікувалася, але мій брат брав настій грициків під час загострення, і йому стало набагато краще.

Рослина має не тільки протизапальну, але і в'язким дією. Другий раз воно мене врятувало при загостренні геморою, який теж утворився після важких пологів. Іноді грицики вживають при хворобах печінки і жовчного міхура для нормалізації процесів, що перешкоджають каменеутворення. Ось тому, як тільки починається літо, у мене гаряча пора. Збираю лікарські трави, щоб вистачило на цілий рік, і пастуша сумка - на першому місці.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Грицики від кровотеч