5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб від себореї і лупи

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб від себореї і лупи

Якщо хтось із читачок страждає через підвищеної жирності волосся і появи себореї, я можу розповісти, як з цим боротися. Сама я теж довгий час переживала через це. Волосся моментально бруднилися, ставали жирними, а на шкірі з'являлася жирна лупа, яку можна було соскребать нігтями. Голова жахливо свербіла, виглядала неохайно. Я не могла дозволити собі носити волосся розпущеним, бо вони обвисали бурульками, здавалися брудними. Ось і заколювали постійно хвостик. З шампунями нічого не виходило. Якщо якісь допомагали, то ненадовго. Потім волосся до них швидко звикали, і все йшло по-старому. Так було до тих пір, поки я не дізналася про рецепт спеціальної настоянки, яка допомагає при себореї і робить волосся менш жирними.

Я приготувала її без проблем. Інгредієнти прості, доступні навіть для городян, тому що продаються в аптеці.



Я взяла по 50 г трави пустирника і коренів лопуха, додала 30 г кори дуба. Все добре подрібнити. Ця кількість сировини залила 500 мл горілки. Можна використовувати медичний спирт, але я його не знайшла. Пляшку поставте в темне місце на 10 днів, але не забувайте щодня її струшувати.

Тепер про застосування. Коли ви зберетеся мити голову, не забудьте скористатися настоянкою. За півгодини до миття втирайте в шкіру голови і коріння волосся невелику кількість настоянки. Протягом декількох хвилин добре помасажуйте шкіру голови. Нехай до неї доллє кров (ви це відчуєте по теплу). Потім надіньте на голову шапочку для душу і походіть так півгодинки. Нехай настоянка гарненько оживляти волосся і шкіру. Потім вимийте голову як звичайно. Якщо голова дуже жирна, а себореї багато, то в цьому випадку рекомендується втирати настоянку щодня, навіть якщо ви не миєте голову. У кожному разі, користь буде. У мене волосся так змінилися, що їх не впізнати. Вони пухнасті, красиві, а лупи немає зовсім.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб від себореї і лупи