5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Масло з кульбаб для краси і здоров'я шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Масло з кульбаб для краси і здоров'я шкіри

Більшість читачів знають, як можна використовувати кульбаба в лікувальних цілях: кульбаба допомагає при хронічних захворюваннях печінки, каменях у жовчному міхурі і в нирках, при атеросклерозі і при запальних захворюваннях нирок і т. Д. Але я хочу розповісти сьогодні про менш відомих властивостях кульбаби. Знаю про них від своєї бабусі, яка до глибокої старості виглядала дуже молодо і привабливо, хоча ніколи не користувалася дорогою косметикою, та й звичайні креми не купувала, сама все готувала.

Для того щоб шкіра завжди виглядала здоровою і молодий бабуся використовувала масло з кульбаб. Зараз, коли вони тільки розцвіли всюди, я раджу всім жінкам зробити таке масло.

Для цього треба все рослина з квітками і корінням дрібно нарізати, висушити і, поклавши в скляну банку, залити рослинним маслом, закрити звичайної пластикової кришкою і поставити в темне місце на два тижні. Можна зібрати одні квітучі головки, тоді їх не треба підсушувати, а відразу залити олією і дати вистояти в темному місці той самий строк. Після двох тижнів масло злити і вживати для протирання нормальної і сухої шкіри і для масажу.

Якщо у вас шкіра жирна, краще зробити лосьйон. Сировина з кульбаби залийте горілкою в довільній пропорції, або так, щоб повністю наповнена банку була залита доверху, чи не втрамбовуйте сировину. Після того як настоїться два тижні, злийте лосьйон в пляшечку, а перед вживанням розводите його наполовину кип'яченою водою. Такий лосьйон знезаражує шкіру, тонізує її і освіжає. Це дуже хороші косметичні засоби, перевірені вже не одним поколінням нашої сім'ї.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Масло з кульбаб для краси і здоров'я шкіри