5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Якщо жирна шкіра обличчя

РедагуватиУ обранеДрук

Якщо жирна шкіра обличчя

У багатьох молодих дівчат шкіра злегка жирна, з розширеними порами. І вона вимагає особливо ретельного догляду, тому що розширені пори можуть закупорюватися шкірним салом, і тоді виникає запалення. Дуже часто такі запалення ускладнюються стійкими прищами, після яких на шкірі залишаються рубці.

До речі, це буває дуже часто і у хлопців. Мене навчила мама самої піклуватися про свою шкіру, вона мені подарувала книжку з народними рецептами по натуральній косметиці. У ній я знайшла один рецепт, який позбавив мене від проблем. Але доведеться вибратися в поле і набрати синіх волошок.

50 г свіжих квіток промити, обсушити рушником і залийте 1/2 л окропу. Через годину настій процідіть. Протирайте обличчя 2-3 рази на день, поки шкіра не стане чистою і рівною. Настій зберігайте в холодильнику не більше 2 днів, але краще готуйте свіжий вранці.

Можна настій з волошок заморозити в морозилці в формі для льоду, і щоранку протирати обличчя кубиком, пори поступово стають все менше. До речі, настій з волошок можна використовувати і для того, щоб позбутися лупи. Для цього треба 1 столову ложку сухих подрібнених квіток залити сумішшю 200 мл окропу і 200 мл столового оцту, а потім втирати суміш в коріння волосся протягом 10 днів.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Якщо жирна шкіра обличчя