5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб від тріщин на п'ятах і мозолів

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб від тріщин на п'ятах і мозолів

З настанням літа часто виникають проблеми з ногами - то мозолі, то натертості, то тріщини на п'ятах. Від усього цього треба позбавлятися, інакше й п'яти будуть постійно турбувати, і ноги боліти. Я вважаю, що за ногами необхідно стежити постійно, але влітку догляд за ними повинен бути особливо ретельним, тому що ноги часто відкриті і, значить, більше схильні до травм і інфекцій. Я знаю рецепт спеціальної мазі, яку легко приготувати самим.

Знадобиться сік алое і риб'ячий жир.

Змішайте їх порівну, змочіть в суміші марлеву серветку і прикладіть на хворе місце, як звичайний компрес, наприклад на ніч. Вранці змийте залишки суміші відваром ромашки аптечної. Повторюйте процедури до тих пір, поки шкіра не стане рівною, без тріщин.

Така мазь не просто пом'якшує шкіру п'ят, але і дезинфікує її, справляється з інфекцією, живить жиророзчинними вітамінами. Такі процедури корисно робити і за будь-яких огрубів на підошвах ніг, причому - регулярно, скажімо раз на тиждень, але постійно. Тоді і мозолів не буде, про тріщини забудете назавжди, а ноги не будуть хворіти.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб від тріщин на п'ятах і мозолів