5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Молочний гриб для краси і здоров'я

РедагуватиУ обранеДрук

Молочний гриб для краси і здоров'я

Зараз світ захлеснуло захоплення пластичною хірургією, що дозволяє легко позбутися зморшок. Однак такі операції досить дорогі і не завжди безпечні. Чи варто ризикувати? Поява зморшок можна попередити, а весь процес старіння сповільнити за допомогою індійського молочного гриба.

У мій будинок це диво потрапило випадково: чоловік хворів - в черговий раз запалилися суглоби ніг, і робити уколи до нас додому приходила медсестра. Дізнавшись, яка велика кількість ліків приймає мій чоловік, вона жахнулася і сказала: «Вам потрібно почистити свій організм. Спробуйте індійський молочний гриб ». - «Та де ж його взяти-то?» - У два голоси сказали ми. А вона у відповідь: «У мене є, поділюся». І незабаром виконала свою обіцянку. Принесла гриб, розповіла, як ним користуватися: чоловікові треба було пити по 0,5 л в день, а мені - робити маски для обличчя та рук.

Шкіра змазується кефіром 3 рази, через 10-15 хвилин змивається водою. Після процедури шкіра стає м'якою, еластичною, очищається від вугрів і плям. Хворі місця на тілі треба помазати 5-6 разів поспіль, оскільки грибок швидко підсихає.



Звичайно, я робила не тільки маски для обличчя та рук, а й брала настій гриба всередину - так би мовити, здійснювала подвійний удар (зовні і зсередини) по старезності, зморшках і пігментних плям. Дивно, але шкіра стала виглядати свіжіше, молодше!

А чоловік тільки пив кефір. У перші дні прийому Ігор, правда, трохи злякався, так як у нього почала боліти печінка - напевно, почалася чистка. Але потім все прийшло в норму. З часом у чоловіка суглоби стали менше хрустіти і хворіти, та й робота кишечника налагодилася (а раніше він без проносних таблеток не обходився!). Словом, індійський гриб нам допоміг!

До речі

Готовий настій індійського гриба треба пити тільки свіжим, а таким він вважається протягом доби. Зберігати готовий настій слід в темному теплому місці (подалі від сонячних променів).



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Молочний гриб для краси і здоров'я