5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Природний засіб для здоров'я волосся

РедагуватиУ обранеДрук

Коли я стала студенткою, не втрималася перед спокусою перетворитися з брюнетки в блондинку. Спочатку мені дуже подобався мій новий вигляд, але дуже скоро волосся з шикарної шевелюри перетворилися на клоччя. Напевно, я б і взагалі залишилася без волосся, якби не бабуся.

Якось на канікулах вона мене погладила по голові і тут же разохалась від виду мого волосся. Коли я їй навіяла, що я і сама не рада такому становищу, вона вирішила, що треба волосся лікувати. Принесла мені пакет з ароматною травою і сказала, щоб я полоскала відваром цієї трави волосся після кожного миття.

2-3 столові ложки сухої трави любистку залити 0,5 л окропу, настояти протягом години, процідити, долити таку ж кількість теплої води і цим настоєм полоскати волосся після кожного миття. Продовжувати до тих пір, поки волосся знову не стануть пишними і блискучими.

За умови, що від фарби ви відмовитеся, нове волосся почнуть відростати пишні і блискучі. Такого блиску, до речі сказати, не буває ні від одного ополіскувача для волосся, я в цьому переконалася. Тепер, коли ця історія позаду, користуюся тільки натуральними засобами для волосся, і вони в мене тепер знову здорові, густі і красиві.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Природний засіб для здоров'я волосся