5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Пелюстки календули для красивої шкіри обличчя

РедагуватиУ обранеДрук

Пелюстки календули для красивої шкіри обличчя

Дуже люблю використовувати всі корисні рослини не тільки для лікування, але і для того, щоб не старіти зовні. Готую відвари з ромашки, шавлії, материнки, кропиви, а останнім часом - з календули. Помітила, причому не тільки я, що останнім часом шкіра обличчя стала виглядати доглянутою, чистою, молодшою.

А всього лише і треба:

2 столові ложки квіткових пелюсток календули залити 0,5 літра окропу, настояти протягом години в закритому посуді, процідити і використовувати цей тонік для вмивання. Можна залити у формочки для льоду, щоб вранці протирати обличчя.

А ще я хочу поділитися рецептом наливки з календули, яку дуже любить мій чоловік. Він її використовує для позбавлення від усіх хвороб, але особливо - від застуди.

4 столові ложки сухих квіток календули і 2 столові ложки сушеної м'яти перцевої залийте 0,5 літра води і кип'ятіть на повільному вогні 10-15 хвилин, процідіть, додайте за смаком мед.

Після того як мед розчиниться, додайте в відвар 0,75 літра горілки і дайте наливки настоятися кілька днів. Пити наливку можна по 30 мл тричі на день перед їдою.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Пелюстки календули для красивої шкіри обличчя