5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування остеомієліту і стригучого лишаю

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування остеомієліту і стригучого лишаю

Лікуюся сама, лечу своїх близьких, рідних. А написати вирішила тому, що хочу повідомити два дуже хороших рецепта, яких я не зустрічала у вас на сайті. Один з них я застосовувала на свого чоловіка.

Одного разу він потрапив в аварію. Відкритий перелом лівої гомілки. В результаті - остеомієліт. Скільки він прийняв мук! Йому і кістка чистили, і уколами кололи - все було безрезультатно. Процес загноения йшов швидше загоєння. Так показували знімки. Температура трималася 2 місяці 37,2-37,7 °. Всі знайомі друзі підключилися нам допомогти. І ось в руки мені потрапила газета (знову ж таки завдяки знайомим) зі статтею «Тибетська медицина». Там я і знайшла рецепт.

На склянку кип'яченої води кімнатної температури 2 г муміє. Муміє має бути в чистому вигляді. У нас воно було. Надіслав рідний брат. Він служив в Афганістані. Розвести до повного розчинення. Виходить каламутна коричнева рідина. Пити натщесерце по 1 ст. ложці на день. Нам вистачило 1 склянки розведеного муміє. Через 2 дні у нього почала падати температура. Процес загоєння пішов швидким темпом. При остеомієліті тазостегнової кістки треба 7 г, теж на склянку води. Смак, як чоловік говорив прілою груші.

І ще один хороший засіб від стригучого лишаю. Теж використовували його неодноразово і на себе, і навіть на тварин. Береш мисливський порох. Він зернистий, його треба розтерти в пил. Я розтираю звичайної столовою ложкою. Беру на око. Потім додаю в нього вершковий маргарин або масло вершкове, змішую. Виходить мазь чорного кольору. Мажеш уражене місце. В день 3 рази. Лишай зникає швидко. Навіть слідів від нього не залишається.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування остеомієліту і стригучого лишаю