5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Полунична маска для обличчя

РедагуватиУ обранеДрук

Полунична маска для обличчя

Наша шкіра скучила за живим вітамінам точно так само, як і весь організм, і тому при першій же можливості її треба підживити. Взагалі, я поступаю просто - все, що заготовлюю для салату і на обличчя використовую у вигляді кашки, розмелених і розім'ятих листя, настоїв. І ніколи не пропускаю ягідного сезону, обов'язково роблю маски з полуниці, поки вона є свіжа.

До розім'ятим ягідка можна додавати, залежно від того, яка у вас шкіра, все, що завгодно: жовток, білок, мед, йогурт, вершки, сметану. Оскільки у мене шкіра зріла, я використовую біологічно активні добавки, в першу чергу мед.

Ось, наприклад, найпростіший рецепт маски:

розімніть дерев'яною ложечкою 6 ягід полуниці, додайте до них 1 столову ложку рослинної олії, 1 чайну ложку меду і 1 чайну ложку відвару квіток ромашки. Суміш добре перемішайте і нанесіть на шкіру обличчя і шиї на 15-20 хвилин, після чого зніміть маску ватяним тампоном, змоченим в прохолодному молоці. Маска відмінно пом'якшує і вітамінізує шкіру, що в'яне.

Дуже добре влітку робити маски через день. Щовечора треба особливо ретельно очищати шкіру, особливо жирну. Щоб не вмиватися зайвий раз милом, я використовую шматочок черствого житнього хліба: заливаю окропом, чекаю хвилин 20, поки розпариться, круговими рухами втирають обережно по масажних лініях, потім змиваю. Дуже хороший ефект, спробуйте.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Полунична маска для обличчя