5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Кращі зимові живильні маски

РедагуватиУ обранеДрук

Кращі зимові живильні маски

Колись я задала своєму косметолога питання: «Навіщо потрібні живильні маски? З зволожуючими все ясно - вони освіжають шкіру і запобігають виникненню зморшок. А поживні для чого ?! ». І косметолог мене просвітив: «Ти ж не тільки спрагу вгамовуєш, але ще й голод? Ось і з шкірою аналогічно: їй не тільки «пити» хочеться, але і «є».

Після такої відповіді всі мої запитання самі собою відпали. А перед моїми очима ще довго спливали знімки голодуючих сомалійських дітей, коли я думала, як багато я недодавав власній шкірі. Тепер я хочу представити вам 3 найефективніші живильні маски для шкіри, які дуже легко готуються в домашніх умовах. Ніяких барвників, консервантів та ГМО.

Маска перша: A-larusse

Основний інгредієнт: капуста

Чому: в капусті міститься вітамін C і корисні для шкіри мінерали

Застосування

Для сухої шкіри: обдати окропом чисті листки капусти, подрібнити в кашку за допомогою блендера, залити гарячою водою і на 10 хвилин залишити. Віджати, додати ложку теплої оливкової олії і нанести на очищене обличчя. Через 15 хвилин змити теплою водою.



Для жирної і змішаної шкіри: бархатистість і матовість щічках надає звичайна квашена капуста, укладена досить щільним шаром на попередньо очищене обличчя. Двадцяти хвилин цілком вистачає для додання шкірі сяючого вигляду.

Рада. Якщо кожен день протирати Т-зону особи ватним диском, змоченим в соку квашеної капусти, то пори стануть помітно менше.

Маска друга: хлібобулочна

Основний інгредієнт: дріжджі

Чому: в них містяться вітаміни групи B, що відповідають за здоровий колір шкіри обличчя

Застосування

Для нормальної та комбінованої шкіри: потрібно розчинити 30 г дріжджів в невеликій кількості молока і залишити в теплому місці до тих пір, поки не з'явиться «пухнастість». Нанести отриману суміш на обличчя, і через 20 хвилин ретельно змити і промокнути обличчя одноразовим рушником.

Для сухої шкіри: в суміш потрібно додати 0,5 ч.л. оливкової олії. При відсутності алергії слід додати мед. Наносити і змивати потрібно, як і в попередньому випадку.

Маска третя: кисломолочна

Основний інгредієнт: сир

Чому: кисломолочна продукція здавна вважається цілющою. Сир містить вітаміни A, B1, B2, C, PP, а також залізо, калій, кальцій, магній, натрій і фосфор. Разом вони сприяють поліпшенню мікроциркуляції і створюють відбілюючий ефект.

Застосування

Ретельно розім'яти виделкою 2 ст.л. домашнього жирного сиру, додати трохи меду або сметани і нанести масу на обличчя, включаючи зону губ і очей. Через 15 хвилин ретельно змити всі прохолодною водою. Для змивання можна використовувати злегка охолоджене молоко. Після такої маски ваша шкіра буде як нова.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кращі зимові живильні маски