5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Столовий оцет проти грибка

РедагуватиУ обранеДрук

Столовий оцет проти грибка

Що таке "грибок" ("грибкова" інфекція) чули багато хто. Такий сверблячий "подарунок" ворогу не побажаєш!

"Грибок" вражає не тільки ноги і нігті, але і шкіру рук теж. Симптоми початку "грибка": Спочатку з'являються маленькі водянисті прищики, які лопаються і починають дико свербіти. Природно, хворий розчісує їх, тим самим посилюючи перебіг хвороби: вогнище розширюється і вражає великі ділянки шкіри. Вивести інфекцію одним махом не виходить: "грибок" - Не прост, зараза така! На сьогоднішній день є купа мазей, але вартість іншої "супер пупер" цілющої мазі - не завжди по кишені стражденному. Та й хто знає: чи підійде вона саме вам? Я особисто знав однієї людини, яка "дружив" з "грибком" протягом багатьох років. Такий "дорогий подарунок" йому дістався в армії: мовляв, користуйся і згадуй роки служби! Лікував він цю погань не один рік, але стовідсоткового зцілення так і не отримав. І мучився б він ще сто років, якби одного разу не зустрів на своєму шляху бабусю-знахарку, яка і підказала йому як позбутися від зарази. Зустрівши його через час - я невимовно здивувався, оскільки його кисті рук і ступні ніг були в ідеальному стані (ні, він не ходив босоніж по вулиці. Просто він продемонстрував мені повністю оновлені кінцівки - і це реально вразило). На запитання: мовляв, що - за "бугром" лікувався, знайомець лише посміявся і розповів мені свою історію. Коротенько, діло було так.



Знайомець сидів на лавці і курив, коли поруч присіла бабуся "Божий одуванчик". Бабуся попросила його не курити і знайомець відразу ж погасив сигарету, та ще й вибачився. Тут бабуся помітила його пальці, щедро пофарбовані зеленкою, як дачний паркан по весні. "Ех, милок, та хворість-то чого ж не лікуєш?". "Любок" лише посміхнувся і похитав головою: "Лечу, бабуля, та толку немає". "Ну, видать не з того боку лікуєш. Ти візьми оцет кислий да водицею його трохи розбав. А руки окуні в настоянку, тримай так терпи наскільки зможеш. Бог допоможе, точно знаю". З тим бабуся зачовгав по своїх справах, а знайомець знову закурив ....

Загалом, не буду розтягувати статтю і перетворювати її в книгу "Мемуари колишнього хворого "грибком": Скажу про сам процес лікування. Берете столовий оцет. Але Боже позбав використовувати оцтову есенцію: не те дізнаєтеся, що таке "окропом пі ... ать"! Загалом, 200 мілілітрів оцту виливаєте в ємність і додаєте туди ж 500 мілілітрів кип'яченої води. Розчин повинен бути теплим. Кладете в розчин марлю і мочіть її в цьому розчині. А тепер - екзекуція: опускаєте хворі кінцівки в ємність і обертаєте ноги марлею, просоченою оцтовим розчином. Терпіть скільки зможете: розчин повинен потрапити на всю уражену грибком площу. Не буду приховувати: палити може так, що Камчатку побачите! Але терпіть. Оцтовий розчин знищує колонії грибкової інфекції, очищає ранки, пом'якшує "дерев'яну" шкіру і сприяє швидкому рубцюванню ран. Потримайте хоча б хвилину-дві: не пошкодуєте! Вже після третьої процедури у вас геть зникне свербіж, почервоніння, ранки перестануть лопатися і текти. Шкіра стане м'якше, а до кінця курсу лікування у вас взагалі зникнуть шрами. Курс лікування становить рівно місяць, але це не багато. Та й потім: печіння ви будете почувати тільки перші дві-три процедури, а потім вже немає, оскільки ранки затягнуться. Хвороба більше не повернеться!

Ось така історія зцілення зі щасливим кінцем. Будьте здорові!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Столовий оцет проти грибка