5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Кислотний педикюр

РедагуватиУ обранеДрук

Всі ми любимо ходити влітку в босоніжкам, виставляючи на показ свої ступні. Проте дівчата нерідко стикаються з однією проблемою: «Як зробити ступні привабливими і додати їм доглянутий вигляд?».

З нігтиками і пальчиками начебто зрозуміло: трохи розпарити, зрізав кутикулу, нігті покрив лаком - і краса! З пяточками справа йде трохи складніше. Шкіра тут сохне і грубіє від ходьби. Вигляд у таких «ожесточившиеся» ніжок не самий естетичний. Але як же бути і як зробити п'яточки симпатичніше і м'якше без істотних витрат і докладаючи мінімум зусиль?

Природно, найпростішим рішенням буде відвідування салону краси. Однак цей метод схвалюють лише ті дівчата і жінки, які вірять в сумлінність і охайність майстри, і їм не шкода годину-півтори витратити на процедуру. Особисто мені цей варіант не підходить. У мене ніколи немає зайвого часу, так само як і постійного майстра. Спробувавши апаратний педикюр, я зрозуміла, що це не моє, а після обрізного шкіра починає наростати ще швидше, та й взагалі мені трохи лячно чим-небудь заразитися. Загалом, салонний педикюр мене абсолютно не влаштовує.

Пробувала використовувати бабусині рецепти для приведення своїх ніжок в порядок. Всілякі розпарювання, довгі і нудні махінації з пемзою. Все це забирало багато сил, а ось результат я отримувала дуже сумнівний. Тому з самого початку літа я стала шукати який-небудь альтернативний спосіб, який дозволив би мені зробити свої ноги м'якими і привабливими.

Зовсім недавно я десь почула про одну салонну процедуру, звану кислотним педикюром. Мене це зацікавило і я почала шукати інформацію. Перечитувала статті в інтернеті, сиділа на форумах і дзвонила в салони, дізнаючись ціни.



І ось що мені тепер відомо:

Кислотний педикюр являє собою досить ефективну процедуру, що дозволяє боротися з зроговінням шкіри. В якості активних речовин виступають альфа-гідроксидні фруктові кислоти (AHA) - оксіуксусная і гліколева.



Заснована методика на властивостях гліколевої кислоти, завдяки яким вона проникає глибоко в шкіру і відлущує ороговілі шкіру. Також фруктові кислоти захищають від запалень і діють подібно антиоксидантам.

Одна моя подруга, яка вже робила собі якось кислотний педикюр, розповіла мені, як це відбувається. Загалом, це було дуже швидко, абсолютно безболісно і ефект був чудовий. Послухавши її, я задумалася, адже якщо майстри десь купують кошти з AHA-кислот, значить, і я можу їх знайти. І тоді я змогла б сама робити собі і своїм близьким «кислотні» процедури.

За допомогою Яндекса і Гугла я дізналася, що засіб, за допомогою якого роблять кислотний педикюр, носить назву Callus Remover. Мені не склало труднощів знайти його і купити в своєму місті. Я придбала флакончик об'ємом в 250 мл, що містить потрібне мені засіб, і спеціальну велику пилку. Того ж вечора я випробувала покупку. Все робила по інструкції: спочатку розпарити ноги в теплій воді протягом трьох хвилин, а потім дбайливо розподілила гелеобразную масу по п'яті, використовуючи для цього ватяну паличку. Почекала 30 секунд, змила засіб і взяла пилочку, якій дуже ретельно відполірувати п'яту. Зайва шкіра без проблем змивалася з рясною піною. Трохи потерла, обполоснула водою і ось воно - диво! П'явочка стала м'якою і рожевою, як у немовляти. Все зайве успішно стерлося, а кошти пішло зовсім трошки (з такими темпами його вистачить надовго).

Після проведених маніпуляцій пяточка стала трохи сухуватою, проте жирний крем успішно вирішує ці проблеми. Тепер я щотижня роблю собі кислотний педикюр. Не встигає на п'яті натоптаних чогось зайвого, як ситуація відразу виправляється. Всім своїм подругам раджу спробувати.

Всі безпечно

Для тих, хто боїться, відразу хочу сказати, що Ремувер не містить ніяких небезпечних речовин. Робити кислотний педикюр можна навіть вагітним жінкам і дітям. Алергія на містяться в складі кошти речовини зустрічається вкрай рідко. Є лише одне застереження: робіть все по інструкції, не передержівая засіб на шкірі і не наносячи його занадто багато. Неправильна концентрація, а також час впливу можуть пересушити ваші п'ятки.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кислотний педикюр