5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Процедури для краси і здоров'я нігтів

РедагуватиУ обранеДрук

Неперевершений манікюр і красиві доглянуті руки, не виходячи з дому? Цілком можливо - треба тільки дотримуватися наші рекомендації, і вам вдасться зберегти нігті і руки в ідеальному стані протягом довгого часу.

Термо-маска для рук

Шкіра рук сильно страждає від нестачі вітамінів і холодного вітру. Як позбутися від тріщин, запалень і алергії? Необхідно просто зробити ефективну термо-маску ...

Пивна ванночка для нігтів

В основі пива лежить солод, який є відмінним косметичним засобом. Зробіть пивну ванну для своїх нігтів!

Парафінові ванночки для шкіри

Роблячи парафінові ванночки, ви покращуєте кровообіг і процеси обміну, а також нормалізуете водний баланс. Шкіра ніг і рук після процедури знаходить гладкість і м'якість, а тріщинки та лущення заживають після перших же процедур.

Молочна ванночка для нігтів

Мрієте мати здорові і красиві нігті, але не знаєте, як краще доглядати за ними в домашніх умовах? Спробуйте зробити молочну ванночку!

Процедури для оздоровлення нігтів

Станом нігтів можна багато сказати про здоров'я всього організму. Не треба залишати без уваги навіть несуттєві зміни. Обов'язково дізнайтеся, що нігті можуть розповісти про здоров'я.



РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Процедури для краси і здоров'я нігтів