5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Ваше волосся стане густішим

РедагуватиУ обранеДрук

Майже кожна жінка бажає, щоб її волосся було густіше. А як це зробити, не витрачаючи багато часу і грошей в дорогих салонах, знають не багато. Я й сама не вірила, що можливо збагатити свою шевелюру, якщо природа не дала тобі густого волосся. Але, скориставшись кількома порадами народної медицини, я змінила свою думку. Пропоную Вам кілька нескладних рецептів.

Маски для волосся

1) Легко і просто:

1 жовток, 1 чайна ложка меду, 1 чайна коньяку, 1 столова ложка реп'яхової олії. Все перемішати. Отримана маска наноситься на шкіру голови і волосся, замотується плівкою. Залишити на 2 години, після чого ретельно змити, використовуючи шампунь.

2) Для зміцнення коренів волосся так само використовують відвар шишок хмелю. Збирати шишки потрібно у вересні-серпні.

1 столову ложку шишок залити 1 склянкою крутого окропу і кип'ятити 30 хвилин. Після охолодження відвар втирати в шкіру голови.

3) Чудова маска для росту волосся і від їх випадання:

1 жовток, 2 столові ложки будь-якого масла або реп'яхову, або мигдальне, або оливкова (раджу використовувати реп'яхову, воно більш сприяє зміцненню волосся), 2 столові ложки сухої гірчиці і 2 столові ложки води. Маску наносимо на брудні сухе волосся на 1 годину. Після змити шампунем. Рекомендується застосовувати 1 раз на тиждень протягом 1-2 місяців.

4) А ще, недавно, мені порадили втирати в коріння волосся крупну йодовану сіль.

На скільки це ефективно я не знаю, так як сама ще не пробувала.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Ваше волосся стане густішим