5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як відновити здоров'я і красу волосся після зими

РедагуватиУ обранеДрук

Як відновити здоров'я і красу волосся після зими

Завдяки порадам, наданими в даній статті, ви легко відновите красу і здоров'я свого волосся після довгої зими.

Правильне миття голови допоможе відновити здоров'я і красу волосся. Воно включає відповідний вибір шампуню по типу шкіри, не часте миття, вода повинна бути теплою не гарячою, обполіскувати в травах боле прохолодною водою.

Легко без різких рухів розчісуйте волосся, вони особливо уразливі в мокрому вигляді. Перед розчісуванням обробіть волосся маслом жожоба. У зимовий період спостерігається сухість шкіри і волосся, а масло допоможе їм відновити красу і здоров'я.



Не використовуйте фен, тільки в самих крайніх випадках. При пересушуванні феном вони стають ламкими і нездоровими. Важливо в морозну і сонячну влітку погоду захищати волосся від впливу зовнішніх факторів: сонця і морозу.

Не захоплюйтеся фарбуванням та завивання волосся. У кращому випадку використовуйте безпечні засоби. Під час розчісування намагайтеся робити масаж шкіри голови, це сприяє відновленню здоров'я та краси волоссю.

Рекомендуємо застосовувати маски для волосся раз на тиждень. Відновити красу і здоров'я волоссю допоможе старовинна маска для волосся з яєчного білка. Для цього розмішайте необхідну кількість білка в посуді, нанесіть на волосся, втирайте в корені. Одягніть поліетиленовий пакет і замотайте рушником. Витримайте півгодини і змийте звичайним способом. Прополосніте волосся в підкисленою оцтом воді або в настої трав ромашки, любистку, череди, м'яти та ін.

Дуже добре допомагає маска з реп'яхової олії. Нанесіть добре масло на всю довжину волосся. Легкими масажними рухами втирайте в шкіру голови і залиште на пару годин, попередньо вдягнувши пакет і замотавши рушником. Змивати звичайним способом.

Пам'ятайте. Відновити здоров'я і красу волосся за один раз неможливо. Застосовуйте зазначені рецепти раз на тиждень, і ваші волосся буде виглядати чудово.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як відновити здоров'я і красу волосся після зими