5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як я перейшла на миття волосся содою

РедагуватиУ обранеДрук

Як я перейшла на миття волосся содою

Я не мою волосся шампунем вже півроку і чудово себе почуваю. Я забула про посічені кінчики, лупи і статичному електриці. Звичайно, коли я вирішила відмовитися від звичних засобів, мені довелося шукати їм заміну.

Спосіб, знайдений мною, виявився досить несподіваним. З'ясувалося, що в якості шампуню для волосся можна використовувати соду. Це дуже просто. Потрібно приготувати содовий розчин 1 ст. л. соди на склянку гарячої води. Почекати, поки температура вода стане комфортною, і нанести розчин на корені волосся. Помасажувати шкіру голови і змити соду теплою водою. Після миття обполоснути підкисленою водою. Приготувати її теж нескладно. В 1 л. води потрібно розчинити 1 ст. л. соку лимона або яблучного оцту. Деякі готують кашку з соди для волосся, набираючи її в жменю і додаючи води. Мені особисто цей спосіб не підійшов, волосся погано промивалися.

Тепер, після декількох місяців миття волосся содою я помітила, що вони стали здоровими, важкими і більш слухняними. Моя коса тримається тепер сама, раніше вона швидко втрачала вигляд, навіть якщо була закріплена гумкою.

Я чула про те, що на початку переходу на миття содою, шевелюра стає жирною і виглядає не надто охайно, зате через пару тижнів відбувається звикання. Тоді якість волосся значно поліпшується, і вони більше не вимагають щоденного миття. У мене цього періоду адаптації не було. Волосся промили прекрасно вже з першого разу, незважаючи на те, що моя досить густа коса сягає пояса.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як я перейшла на миття волосся содою